Cena dnia - oferta elastyczna ze śniadaniem

  • Rezerwacja zwrotna
  • BB – Śniadanie w cenie

Oferta zawiera:

  • nocleg w komfortowych pokojach
  • śniadanie
  • nieograniczony dostęp do WiFi

 

Przyjazd 14:00
Wyjazd 11:00

Wiemy, że kochacie swoje pupile i uwielbiacie z nimi podróżować. Zastanawiać się czy #PetitBeau Merci Boutique to Hotel przyjazny zwierzętom? Czy Do Merci można przyjechać z psem lub kotem? Oczywiście! My również jesteśmy miłośnikami tych futrzastych i tych opierzonych. W okolicy hotelu często będziecie mogli zobaczyć rude i czarne wiewiórki, a niekiedy nawet rudego spacerowicza - kota. Zapraszamy Wasze pieski i kotki. Prosimy tylko, weźcie pod uwagę, że jesteśmy #petit czyli naprawdę małym obiektem i mamy możliwość ugościć jedynie te najbardziej #petit czyli niewielkie (do 10 kg) zwierzaki.  

Dzieci do 18 lat muszą być zameldowane w pokoju razem z rodzicami.

Do Twojej dyspozycji oddajemy parking otwarty przed hotelem. Bardzo doceniamy, jeżeli dokonujesz rezerwacji bezpośrednio przez naszą stronę internetową lub w bezpośrednim kontakcie z nami (+48 12 306 79 90) lub recepcja@merciboutiquehotel.pl. W podziękowaniu za to nasz parking dla Ciebie będzie bezpłatny. 

Jeżeli zdecydujesz się na rezerwację naszych pokoi przez jakąkolwiek platformę pośredniczącą - koszt Twojego miejsca parkingowego wyniesie: 6 PLN/godz., 60 PLN/doba.

Diners Discover Mastercard Visa